Obróbka CNC

Części wysyłane są już kolejnego dnia

Obróbka CNC sprawdza się najlepiej w produkcji prototypów, testowaniu form i dokładności dopasowania oraz przyrządów i części funkcjonalnych do zastosowań końcowych. Posiadamy setki wysokoobrotowych frezarek CNC, dlatego gwarantujemy szybką i terminową produkcję zgodną z Twoim harmonogramem.

od 1 do 200 części
wysyłka w ciągu 1-3 dni
pojedyncze części, serie i szybkie prototypowanie

 

Frezowanie CNC 

Frezowanie CNC jest subtraktywną metodą produkcji, podczas której stosuje się technologię 3-osiowego frezowania lub 5-osiowej obróbki ciągłej, by szybko przetwarzać masywne bloki tworzywa sztucznego lub metalu w gotowe części.

MOŻLIWOŚCI
ZALECENIA PROJEKTOWE


Toczenie CNC

Technologia toczenia CNC umożliwia, przy użyciu mechanicznie napędzanych narzędzi, toczenie i frezowanie w ramach obróbki oraz produkcję cylindrycznych części z metalowych prętów.                       

MOŻLIWOŚCI
ZALECENIA PROJEKTOWEMetal i tworzywo sztuczne do obróbki CNC

W magazynie posiadamy ponad 30 rodzajów materiału (metal i tworzywa sztuczne) do produkcji części do różnych zastosowań i branż. Wybór materiałów obejmuje tworzywa sztuczne, takie jak ABS, poliwęglan, poliamid i PEEK oraz aluminium, tytan i miedź.

 

WYBÓR MATERIAŁÓW

Przykładowa wycena za obróbkę CNC

Zapoznaj się z naszą przykładową ofertą i sprawdź, jak działa system Protolabs. Wprowadź wartości zmiennych, takich jak: materiał, czas obróbki i wykończenie powierzchni. Następnie zmień model 3D CAD według potrzeb a system dokona analizy wykonalności.

Przykładowa wycena za obróbkę CNC

Przykładowa wycena za obróbkę CNC

ZOBACZ WYCENĘ

Szybkie frezowanie CNC

Wszystkie indywidualnie produkowane części tworzone są z prostego bloku tworzywa sztucznego lub metalu. Blok ten zmienia się jednak w oka mgnieniu po wprowadzeniu do naszej frezarki. Obejrzyj video i sprawdź możliwości produkcji za pomocą naszych wysokoobrotowych frezarek CNC.

 
metal CNC machined gear

Bezpłatna interaktywna analiza projektu w ciągu kilku godzin

PRZEJDŹ DO ANALIZY