Usługi obróbki skrawaniem CNC

Prototypy wytwarzane w technologii obróbki skrawania oraz elementy produkcyjne dostępne nawet w ciągu 1 dnia

CERTYFIKATY

ISO 9001:2015

30+
Plastic and metal materials
450+
CNC machines
75.000
elementów wyprodukowanych każdego miesiąca w technologii obróbki skrawaniem

Szukasz niezawodnego, sprawnego dostawcy elementów wykonanych z tworzyw sztucznych i metali? Park maszyn obejmujący setki maszyn CNC zapewnia niespotykane możliwości produkcyjne. Gwarantujemy terminową wysyłkę każdego zlecenia. Firma Protolabs stosuje atestowane centra obróbcze CNC, przeznaczone zarówno do szybkiego wytwarzania prototypów, jak i do niskonakładowej produkcji komponentów przystosowanych do końcowego zastosowania.


Technologia obróbki skrawaniem CNC

Frezowanie CNC

Frezowanie CNC jest redukcyjnym procesem produkcyjnym, wykorzystującym 3-osiowe frezowanie i 5-osiowe indeksowane do szybkiego skrawania elementów z bloków tworzywa sztucznego i metalu w celu uzyskania końcowego detalu.

Dowiedz się więcej

Toczenie CNC

Toczenie CNC z napędzanym narzędziem łączy w sobie możliwości tokarek i frezarek i umożliwia wytwarzanie elementów o cechach cylindrycznych z prętów metalu.

Dowiedz się więcej

Opcje i zalecenia dotyczące elementów gwintowanych

Detale wytwarzane z zastosowaniem obróbki skrawaniem mogą zawierać elementy gwintowane, w tym wkładki gwintowe. Opcje te mogą zostać uwzględnione w interaktywnej ofercie. Składana oferta obejmuje także widok 3D, przedstawiający możliwości zastosowania określonego typu gwintu dla danego obszaru konstrukcyjnego. Dla każdego elementu konstrukcyjnego umożliwiamy wybór różnorakich gwintów (jeżeli to możliwe).


Dlaczego warto wybrać firmę Protolabs jako partnera oferującego obróbkę skrawaniem CNC?


Dodatkowe odnośniki i zasoby