Obróbka CNC

Części wysyłane są już kolejnego dnia

Obróbka CNC sprawdza się najlepiej w produkcji prototypów, testowaniu form i dokładności dopasowania oraz przyrządów i części funkcjonalnych do zastosowań końcowych. Posiadamy setki wysokoobrotowych frezarek CNC, dlatego gwarantujemy szybką i terminową produkcję zgodną z Twoim harmonogramem.

Obróbka CNC:

od 1 do 200 części
wysyłka w ciągu 1-3 dni
pojedyncze części, serie i szybkie prototypowanie

 

Frezowanie CNC 

Frezowanie CNC jest subtraktywną metodą produkcji, łączącą tradycyjną obróbkę CNC z nowoczesnymi technologiami informatycznymi. W Protolabs stosujemy  3-osiowe frezowanie lub 5-osiową obróbkę ciągłą, by szybko i precyzyjnie przetwarzać masywne bloki tworzywa sztucznego lub metalu w gotowe części.

FREZOWANIE CNC: MOŻLIWOŚCI
ZALECENIA PROJEKTOWE


Toczenie CNC

Toczenie CNC wykorzystywane jest w ramach produkcji i obróbki metalowych części o kształcie cylindrycznym. Polega na oddzielaniu nożem tokarskim warstwy materiału z przedmiotu, aż do momentu uzyskania pożądanego kształtu. Nowoczesne tokarki wyposażone w mechanicznie napędzane narzędzia, umożliwiają zarówno toczenie jak i frezowanie materiału.                    

TOCZENIE CNC: MOŻLIWOŚCI
ZALECENIA PROJEKTOWEMetal i tworzywo sztuczne do obróbki CNC

Obróbka CNC oferuje szeroką gamę materiałów. W magazynie posiadamy ponad 30 rodzajów tworzyw sztucznych i metali do produkcji części do różnych zastosowań i branż. Wybór materiałów obejmuje tworzywa sztuczne, takie jak ABS, poliwęglan, poliamid i PEEK oraz aluminium, tytan i miedź.

 

WYBÓR MATERIAŁÓW

Przykładowa wycena za obróbkę CNC

Zapoznaj się z naszą przykładową ofertą i sprawdź, jak działa system Protolabs. Wprowadź wartości zmiennych, takich jak: materiał, czas obróbki i wykończenie powierzchni. Następnie zmień model 3D CAD według potrzeb a system dokona analizy wykonalności.

Obróbka CNC: przykładowa wycena

Obróbka CNC: przykładowa wycena

ZOBACZ WYCENĘ

Szybkie frezowanie CNC

Wszystkie indywidualnie produkowane części tworzone są z prostego bloku tworzywa sztucznego lub metalu. Blok ten zmienia się jednak w oka mgnieniu po wprowadzeniu do naszej frezarki. Obejrzyj video i sprawdź możliwości produkcji za pomocą naszych wysokoobrotowych frezarek CNC.

 
metal CNC machined gear

Bezpłatna interaktywna analiza projektu w ciągu kilku godzin

PRZEJDŹ DO ANALIZY