Zalecenia projektowe: Multi Jet Fusion

Nasze podstawowe wytyczne odnośnie Multi Jet Fusion uwzględniają ważne aspekty dotyczące projektowania, które wpływają na poprawę wykonalności i estetyki tworzonych elementów oraz na skrócenie czasu produkcji.

Rozmiar

Maksymalne wymiary

 

NORMALNA ROZDZIELCZOŚĆ 284mm x 380mm x 380mm
placeholder image

Dokładność

 

GRUBOŚĆ WARSTWY 80 microns
MINIMALNA WIELKOŚĆ CECHY 0.5mm

Zazwyczaj tolerancje dla dobrze zaprojektowanych części wynoszą ±0,25 mm und ±0,002 mm/mm. Proszę pamiętać, że tolerancje mogą się różnić w zależności od geometrii części.


Materiały

Oferujemy niewypełniony nylon 12 w jakości handlowej, dzięki któremu uzyskujemy trwałe części o stałych właściwościach mechanicznych. W ofercie standardowej dostępny jest kolor czarny.

ZOBACZ WSZYSTKIE MATERIAŁY >

3D printing Multi Jet Fusion machine
3D printed multi jet fusion part hinges

Jakość powierzchni

STANDARDOWA Części są poddawane obróbce strumieniowo-ściernej: proszek jest usuwany i uzyskiwana jest jednolita jakość powierzchni. Części barwione są na kolor czarny. 
DOSTOSOWANA DO KLIENTA

Dodatkowe opcje:

  • Powierzchnia niepoddana obróbce (szara, nie farbowana na czarno)
    materiał jest nieobrabiany zgodnie z UL 94 (Standard for Safety of Flammability of Plastic Materials for Parts in Devices and Appliances testing) i UL 746A (Standard for Polymeric Materials to measure Short Term Property Evaluations).
  • Gwinty i tuleje
  • Montaż (klejenie, skręcanie itp.)

Wyposażenie

Używamy maszyn HP Jet Fusion 3D 4200, które w porównaniu do innych technologii produkcji addytywnych bazujących na proszkach, są w stanie osiągać większe prędkości produkcyjne. Drukarki 3D HP produkują części o jakości handlowej, z lepszym wykończeniem powierzchni i lepszymi właściwościami mechanicznymi.

3D printing technician operating Multi Jet Fusion machine

Applications engineers discuss 3D printing CAD model

Szybka wycena części 3D

PRZEJDŹ DO WYCENY

Potrzebujesz więcej informacji?

Dziękujemy

Dziękujemy za zainteresowanie Protolabs. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami:

e-mail: [email protected]
tel. +49 (0) 89 90 5002 22

Jeśli posiadasz już gotowy model 3D CAD, możesz go wysłać tutaj. W ciągu kilku godzin otrzymasz bezpłatną analizę wykonalności i ofertę.

800